• Kim jesteśmy?

Cześć! Z tej strony Monika i Mateusz - adopcyjni rodzice Zupy i Zajonca. Monika - z wykształcenia architekt wnętrz z zamiłowaniem do wzornictwa. Mateusz jest złotą rączką i uwielbia pracę przy drewnie. Łączy nas miłość do kotów.

CATCUT powstało w wyniku naszych doświadczeń i wiedzy na temat kotów, którą bez przerwy zgłębiamy. Mieszkając we czwórkę w kawalerce zauważyliśmy, że koty korzystają ze wszystkich naszych mebli, a drapaki dla kotów zazwyczaj są mało interesujące wizualnie i zajmują tak ważne dla ludzi miejsce w niewielkich przestrzeniach. Więc czemu nie stworzyć mebli dla kotów, z których my również będziemy korzystać? :)

Nasze meble oprócz tego, że mają wartość funkcjonalną dla kotów (drapak/domek), to służą ich opiekunom jako stolik, czy miejsce do przechowywania. Na pierwszy rzut oka nie zdradzają swoich funkcji dla kotów,  a wyglądem dopasują się do innych mebli w Twoim mieszkaniu!

Każdy nasz projekt jest testowany na zwierzętach (z przyjemnością dla nich!). Naszymi pierwszymi testerami są zawsze Zupa i Zajonc. Zupa jest półtoraroczną pełną energii kotką. Zajonc to sporych rozmiarów 5-letni kocur z potężnymi łapami, który ceni sobie spokój. Dzięki temu, że nasze kociaki różni zarówno wielkość jak i charakter - nasze meble są przetestowane pod kątem różnych kocich odbiorców.

catcut-zdjecie-kudlate-targi-autor-piesek-warszawski(1).jpg